Pierwszy raz w historii szkoły Dzień Sportu świętowaliśmy na plaży! W turnieju o Mistrzostwo Szkoły w siatkówce plażowej triumfowali: Klaudia Szubarga i Adam Tochowicz z kl. IIc, drugie miejsce zajęły Wiktoria Andrychowicz kl. Ib1 i Małgorzata Jasnoch z kl. IIc. Trzecie miejsce w zawodach zajęła para Julia Trościanko kl. IIb i Kacper Golis kl. Ie. W rozgrywkach piłki nożnej najlepsi byli chłopcy z Ic, którzy po dogrywce pokonali kl. IIIe! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. W zawodach wzięli także udział uczniowie VI LO! Turniej odbył się dzięki pomocy Gdyńskiego Centrum Sportu!
Możesz również polubić
Drodzy uczniowie klas I/II! Zapraszamy do udziału w 23. edycji wymiany polsko-niemieckiej! Naszym partnerem jest szkoła średnia z Ahrensburga (Niemcy). Porozumiewamy się […]
7 czerwca – tego dnia na terenie okalającym naszą szkołę odbył się festyn „Jedynka Dzieciom„. W zabawie wzięło udział około 400 dzieci […]
26 kwietnia 2024r. obchodziliśmy w 1 ALO rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa 1b przygotowała z tej okazji filmowo- muzyczne widowisko.
Serdecznie zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych na Dzień Otwarty naszego liceum!