Klasa 1a – po wielu miesiącach nauki w formie online – postawiła na integrację. Ostatnie dwa tygodnie grali wspólnie w kręgle, jedli lody na plaży i bawili się w Adventure Parku! To był świetny czas!
Możesz również polubić
Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2A Jakub Zakroczymski zajął 2 MIEJSCE w II etapie POMORSKIEJ LIGI ZADANIOWEJ ZDOLNI Z POMORZA z […]
W naszej szkole miało miejsce uroczyste otwarcie strefy relaksu – jest to przestrzeń przyjazna uczniom, w której będą mogli wspólnie spędzać czas, […]
Nasi uczniowie biorą udział w projekcie muzycznym „Filharmonia ostrożnie wciąga”. Opiekunami projektu są Joanna Branska – Tarasiuk,Anna Domagała.
26 kwietnia 2024r. obchodziliśmy w 1 ALO rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa 1b przygotowała z tej okazji filmowo- muzyczne widowisko.