KOMUNIKAT W SPRAWIE ODBIORU ŚWIADECTW PRZEZ UCZNIÓW KLAS TRZECICH I ALO

Tryb i terminy odbioru świadectw przez abiturientów I ALO zostały dostosowane do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Terminy odbioru świadectw podaję poniżej:

  • klasa III A – 11 maja (poniedziałek) od 900 do 1200
  • klasa III B – 11 maja (poniedziałek) od 1200 do 1500
  • klasa III C – 12 maja (wtorek) od 800 do 1100
  • klasa III D – 12 maja (wtorek) od 1100 do 1300
  • klasa III E – 12 maja (wtorek) od 1300 do 1500

Tryb odbioru świadectw podaję w punktach:

  1. wchodzicie pojedynczo do budynku szkoły, w kolejce przed szkołą zachowujecie bezpieczne odległości ok. 1,5 – 2 m;
  2. wchodzicie pojedynczo do szatni, otwieracie swoją szafkę, aby zabrać swoje zapomniane rzeczy (przyda się dodatkowa torba), potem wracacie na portiernię, gdzie oddajecie kluczyk od szafki;
  3. po rozliczeniu się z szatnią przechodzicie dolnym korytarzem w prawo, gdzie będzie na Was czekać Pani z biblioteki – tutaj oddacie  wypożyczone książki;
  4. po rozliczeniu się z biblioteką przechodzicie dalej korytarzem na spotkanie z dyrekcją i wychowawcą, aby odebrać świadectwo ukończenia szkoły, dokumentację oraz nagrody – będziecie musieli złożyć podpisy potwierdzające odbiór ww. dokumentów;
  5. po odbiorze dokumentów wychodzicie ze szkoły wyjściem ewakuacyjnym prowadzącym na plac zbiórki podczas ewakuacji z budynku szkoły.

Każdy z Was powinien mieć maseczkę ochronną na twarzy. Ze względów bezpieczeństwa proszę Was również o to, abyście zaopatrzyli się we własny długopis.

Proszę o opuszczanie terenu szkoły bez gromadzenia się. Pamiętajcie, że obowiązujące przepisy zakazują wszelkich zgromadzeń.

Wolelibyśmy wręczać Wam świadectwa w tradycyjny sposób. Cóż, takie czasy ….

Pamiętajcie – nauczyciele zapraszają Was na seminaria maturalne online w maju, aby Was jeszcze lepiej przygotować do czerwcowych egzaminów maturalnych.

Pozdrawiam, do zobaczenia wkrótce,

Lidia Łączyńska