Dziękujemy firmie Bibus Menos z Gdańska za przekazanie przyłbic ochronnych dla nauczycieli naszej szkoły na egzamin maturalny. Wielkie podziękowania także dla pani Aleksandrze Morawiec – Pietrych, nauczycielowi matematyki, za pomoc w przygotowaniu przyłbic do użytkowania. Egzamin maturalny rozpoczyna się w poniedziałek 8 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych maturzystów! Powodzenia!
Możesz również polubić
Bardzo dziękujemy uczniom naszej szkoły za organizację festynu dla dzieci z witomińskich szkół i przedszkoli „Jedynka Dzieciom” w dniu 6 czerwca. Na […]
INSTRUKCJA ORGANIZACJI MATURY 2021-sig
Jubileusz 75-ciolecia Jedynki już za nami! Miło było spotkać się po wielu latach! Zdjęcia nie oddają atmosfery tego dnia!
Pierwszy raz w historii szkoły Dzień Sportu świętowaliśmy na plaży! W turnieju o Mistrzostwo Szkoły w siatkówce plażowej triumfowali: Klaudia Szubarga i […]