Drodzy uczniowie, rusza nabór na wymianę polsko-niemiecką 2019/2020
Oferta jest skierowana do uczniów klas pierwszych
Zgłoszenia przyjmujemy do 31.05.2019 osobiście lub mejlowo
Joanna Paszylka-Goś i Dorota Waldach
Drodzy uczniowie, rusza nabór na wymianę polsko-niemiecką 2019/2020
Oferta jest skierowana do uczniów klas pierwszych
Zgłoszenia przyjmujemy do 31.05.2019 osobiście lub mejlowo
Joanna Paszylka-Goś i Dorota Waldach
3.01.2019r. na Uniwersytecie Morskim na Wydziale Elektrycznym odbyły się zajęcia z „Projektowania i konstrukcji urządzeń elektronicznych”. W warsztatach udział wzięli uczniowie klasy 3A. Ich […]
W środę 22.04. na godzinie wychowawczej, klasa 2b wraz z wychowawczynią, p. E. Gobis, wybrała się na rekreacyjne wyjście klasowe – razem, […]
26 kwietnia 2024r. w auli szkolnej pożegnaliśmy naszych tegorocznych maturzystów! Powodzenia na maturze!
Uczniowie klas III biorą udział w projekcie na 100-lecie Gdyni – „Zwrot na Gdynię„. Szczegółowy opis na stronie https://www.gdynia.pl/mieszkaniec/co-nowego,2774/zwrot-na-gdynie-mlodziez-wyrusza-ku-morzu,593931