ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021-22

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie i Rodzice!
Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021-22 w dniu 1 września, który wypada w środku tygodnia, czyli w środę. Spotkania odbędą się w naszej szkolnej auli.
Tegorocznych maturzystów, uczniów klas trzecich po gimnazjum, zapraszam na godzinę 9.00. Porozmawiamy m.in. na temat organizacji egzaminu maturalnego, dlatego nasze spotkanie potrwa dłużej niż pozostałe.
Z uczniami klas trzecich po szkole podstawowej spotkamy się o godz. 10.00.
Uczniów klas drugich zapraszam na godz. 10.30.
Z uczniami klas pierwszych spotkamy się o godz. 11.00. Na początku poznacie dyrekcję, Waszych wychowawców, grono pedagogiczne. Potem z wychowawcami przejdziecie do klas, gdzie dowiecie się m.in. jaki będziecie mieli plan lekcji, gdzie i kiedy pojedziecie na dwudniową wycieczkę integracyjną. Napiszecie również test diagnostyczny z j. angielskiego. Na podstawie wyników tego testu podzielimy Was na grupy pod względem Waszych umiejętności językowych. Nie zapomnijcie o przyborach do pisania!
Szanowni Rodzice uczniów klas pierwszych!
Spotkamy się z Państwem dwa razy we wrześniu.
Pierwsze spotkanie odbędzie się już w dniu 1 września o godz. 17.00 w szkolnej auli. Poznacie dyrekcję, wychowawców, pedagogów i doradcę zawodowego. Podamy Państwu ważne informacje na temat pracy szkoły.
Drugie spotkanie odbędzie się 23 września, również o godz. 17.00.
Serdecznie zapraszam, do zobaczenia,
Lidia Łączyńska